Arne Gustavsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
arne.gustavsson@osby.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2020-09-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamot 2019-01-09 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31