Maria Reimer (S)

Kontaktinformation

E-post:
maria.reimer@osby.se

Uppdrag (10 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2020-09-21 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2020-10-20 - 2022-12-31
Delregional samverkan nordöstra Skåne Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Hälsa- och omsorgsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunförbundet AV media Skåne Ersättare 2021-03-30 - 2022-12-31
Miljö- och byggnämnden Ersättare 2021-06-15 - 2022-12-31
Skräbeån kommittén för samordnad kontroll Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Skräbeåns vattenråd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2021-03-29 - 2022-12-31