Mikael Roslund (SD)

Kontaktinformation

E-post:
mikael.roslund@osby.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälsa- och omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valberedning Ersättare 2018-10-29 - 2022-10-14
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31