Nils-Åke Cesar (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Industrihus i Osby AB Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-11-26 - 2022-10-14