Johnny Ahlqvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
jonny.ahlqvist@osby.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-08-28 - 2022-12-31
Osbybostäder AB Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31