Roy Svensson (M)

Kontaktinformation

E-post:
roy.svensson@osby.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-09 - 2022-12-31