Kjell Nilsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
kjell.nilsson@osby.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Helgeå kommitté för samordnad kontroll Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Helgeåns vattenråd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-17 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31