Jonas Matsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
jonas.mattsson@osby.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Medborgarhuset i Osby, ekonomisk förening Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och byggnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-09 - 2022-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-29 - 2022-10-14