Kevin Fager (M)

Kontaktinformation

E-post:
kevin.fager@osby.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälsa- och omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-12-21 - 2022-10-14