Magnus Augustsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.augustsson@osby.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2020-02-25 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14