Tommy Augustsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
tommy.augustsson@osby.se

Uppdrag (11 st)

OrganisationUppdragPeriod
Industrihus i Osby AB Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunförbundet Skåne Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Osby Nova AB Ersättare för ombud vid bolagsstämma 2019-01-01 - 2022-12-31
Rådet för personer med funktionsvariationer Ledamot 2019-03-27 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämndens arbetsutskott Vice ordförande 2019-01-09 - 2022-12-31
Syd Försäkring Ombud på bolags-/föreningsstämma Ersättare för ombud vid bolagsstämma 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Vice ordförande 2018-10-29 - 2022-10-14
Vänortskommittén Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31