Thomas Poppe (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2020-12-14 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2020-06-16 - 2022-12-31
Industrihus i Osby AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Osbybostäder AB Ordförande 2020-04-27 - 2022-12-31