Anna-Karin Niazi (V)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fullmäktigeberedning för kultur- och fritids anläggningar Ersättare 2019-10-14 -
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-03-02 - 2022-10-14
Osbybostäder AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31