Karin Augustsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
karin.augustsson@osby.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fjärrvärme i Osby AB Vice ordförande 2019-02-12 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Osbybostäder AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Västra Hanöbutiken Vattenvårdsförbundet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31