Benny Frostensson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-04-21 - 2022-10-14