Ingmar Bernthsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
ingmar.bernthsson@osby.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fullmäktigeberedning för kultur- och fritids anläggningar Vice ordförande 2019-10-14 -
Gruppledare i kommunfullmäktige Gruppledare i kommunfullmäktige 2018-10-30 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Förste vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Osby Nova AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31