Nathalie Folkunger Hellkvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
nathalie.folkunger@osby.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-01-10 - 2022-10-14
Medborgarhuset i Osby, ekonomisk förening Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och byggnämnden Ledamot 2021-06-15 - 2022-12-31
Valberedning Ledamot 2018-10-29 - 2022-10-14