Marie Winther (V)

Kontaktinformation

E-post:
marie.winther@osby.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Gruppledare i kommunfullmäktige Gruppledare i kommunfullmäktige 2018-10-30 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Insynsplats 2019-01-01 - 2022-12-31